KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229233
nr 1622 9233
Lars Grandin
(1942-2010), Sverige
Oljemålning, + häfte, "Bro". Signerad, daterad 1991, Utställd på Thielska Galleriet 1993. Olja på duk, 78x98 cm, yttermått inklusive ram: 81x101 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:17:02
27/5 14:21:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars Grandin
Läs mer om Lars Grandin